Zakladače

Do zakladača pohodlne vložíte približne 50 kancelárskych papierov.

1 Rozmer
A4
Vonkajšia strana
Vnútorná strana
cena s DPH cena bez DPH
Vaša cena 299,77 €
Platí iba
pre eshop
2,9977 €/ks
Vaša cena 249,81 €
Platí iba
pre eshop
2,4981 €/ks
✓ Doba výroby: 7-10 dni ?

Prečo mať vlastný papierový zakladač?

Papierové zakladače sú super! Najmä, keď idete k zákazníkovi s ponukou a neodovzdáte mu ju ako Lojzo. Alebo keď mu potrebujete odovzdať zmluvy. Papierový zakladač môžete použiť aj ako flexibilnú prezentáciu produktov, do ktorej jednotlivé produkty vkladáte ako letáky. A takisto, keď chcete, aby mali vaši kolegovia poriadok v ich „šmirákoch″ z bloku.

Rozmery zakladača

Môžete si vybrať z 2 rozmerov – pre dokumenty A4 alebo A5. Zakladač je mierne väčší ako papier, aby sa vám do neho obsah vkladal pohodlne. Chrbát zakladača má hrúbku 0,5 cm, čo je v preklade 50 listov kancelárskeho papiera. Zakladače vám dodáme v rozloženom stave. Zložiť ich je easy-peasy, použijete vyseknuté otvory, do ktorých zasuniete bočné klopy. Do dolnej klopy si môžete upevniť vašu vizitku.

Prečo zakladač s lamináciou?

Laminácia je top - polaminované zakladače vyzerajú krásne. Najmä tie matné.
Laminácia je aj praktická. Ak zakladač používate častejšie, zamedzuje praskaniu papiera v lomoch. Výrazne predlžuje jeho životnosť.

Poďme tlačiť. Bude to hračka

Užite si našu jednoduchú online tlač. Zrozumiteľné možnosti bez tlačiarenského slangu, s ktorými vyberiete vždy správne. Výtlačky dodané načas. A samozrejme ústretová zákaznícka linka vždy pripravená pomôcť. Robíme všetko pre to, aby tlač bola skutočne hračka. Vyskúšajte nás!

Zistiť viac we print asap