Tlačiť online je hračka!

Raz, dva, print: k vašim výtlačkom sa dostanete v 3 jednoduchých krokoch.

Raz: Vyšpecifikujte produkt


Špecifikácia

Po voľbe produktu sa môžete pustiť do jeho špecifikácie. Väčšinou sa pýtame na rozmery, či počet kusov. Ak by ste niektorej voľbe nerozumeli, napíšte na online chat (oranžové tlačidlo vpravo dole) alebo pošlite email na asaprint@asaprint.sk. Rozhodovanie vám môžu uľahčiť aj vzorkovníky materiálov!


Cena

Cenu produktu nájdete napravo v cenovej kartičke. Ak ste fyzická osoba zaujíma vás cena s DPH. Ak ste firma, môže vás zaujímať aj cena bez DPH. Cenu aj so špecifikáciou produktu si môžete vytlačiť alebo poslať na email. Výhodné online ceny platia pri objednávkach cez eshop.


Doba doručenia

Dobu doručenia uvádzame pre produkty s vašim grafickým návrhom, ktorý spĺňa technické požiadavky a môže pokračovať priamo do výroby (nie je nutný zásah grafického štúdia). Pre produkty s friškým alebo profesionálnym návrhom sa doba doručenia posúva o čas potrebný na spracovanie grafického návrhu. Ten závisí od zložitosti zadania a aktuálneho vyťaženia grafického štúdia.

Zlomový čas, dokedy musí byť grafický návrh pripravený, aby doba výroby začala plynúť ešte v daný deň, je 7:00. Do doby doručenia počítame len pracovné dni.

Ak objednávate produkty s rozličnou dobou doručenia, myslite na to, že produkty posielame naraz. Do úvahy berte najdlhšiu dobu doručenia z objednaných produktov. Môže sa stať, že niektoré produkty vám budú doručené samostatne skôr, no nie je to pravidlo.

Dva: zvoľte si grafický návrh


Váš návrh

Ak návrh pripravil váš grafik, stačí ho jednoducho nahrať. Akonáhle k nám spadne objednávka, návrh putuje do grafického štúdia na kontrolu dát. Ako kontrola dát funguje zistíte tu. Ako pripraviť grafické dáta tak, aby hladko a bez zdržania prešli kontrolou, sa dočítate v týchto manuáloch. SMSkou vám dáme vedieť, že vaše dáta sú v poriadku a produkt sa začína vyrábať.


Frišký návrh

Ideálny pre jednoduché zadania do 20 minút. Na výber máte množstvo grafických šablón, ktoré upravíme podľa vašich potrieb. Frišký grafik má pre vás vyhradených 20 minút. Čo všetko sa dá za tento čas stihnúť? Toto. V prípade, že je zadanie náročnejšie a nestihli by sme ho za vyhradený čas spracovať, budeme vás kontaktovať s odhadovaným časom potrebným na návrh. Hodinová sadzba je 30 €/hod. s DPH. 

Aby ste z Friškého grafika vyťažili maximum, je dobré, ak v zadaní čo najpresnejšie popíšete vaše predstavy. Zadanie môžete doplniť o obrázky a texty, ktoré má grafik použiť. Možno bude pre vás užitočný článok Ako napísať excelentné zadanie pre grafika.


Profesionálny návrh

Vhodný pre komplexnejšie, časovo náročnejšie zadania. Alebo pre zadania, kde požadujete unikátny dizajn na mieru. Aké výstupy môžete očakávať? Takéto.
Po preštudovaní a skonzultovaní vašeho zadania vám pripravíme časový odhad na grafické práce. Po jeho schválení ideme na vec. Hodinová sadzba je 30 €/hod. s DPH.

Aj pri Profesionálnom návrhu je dôležité, aby ste vaše požiadavky na návrh zhrnuli do zadania. Nájsť si minútku na prečítanie článku "Ako napísať excelentné zadanie pre grafika" sa určite oplatí.

Print: Tlačte!

Odošlite vašu objednávku do tlače!

Stačí len preklikať kroky košíka. Prečítajte si viac o spôsoboch dopravy a možnostiach platby.