Vizitky

Pekná vizitka je vaša najlepšia vizitka.

Hľadáte niečo výnimočné? Skúste hrubé vizitky s farebným jadrom.

1 Rozmer
8,5 x 5,5 cm
Hladké biele papiere
Kreatívne papiere

Ak má zvolený papier 350 g gramáž, určite ju odporúčame! Čím hrubší papier, tým lepšie.

Laminácia zušľachťuje vizitku na pohľad aj dotyk a predlžuje jej životnosť.

Predná strana
Zadná strana

Pre koľko osôb budeme tlačiť vizitky?

Pri korektne dodaných dátach do 11:00 plynie doba výroby už v daný deň.

cena s dph cena bez dph
Vaša cena €20,71
€0,2071/ks
Vaša cena €17,26
€0,1726/ks

Aký rozmer zvoliť pre vizitky?

Na Slovensku používame 2 štandardné rozmery vizitiek. Rozmer 9 x 5 cm je stará dobrá klasika, ktorá sa používa odjakživa. Posledné roky je však čím ďalej, tým viac obĺúbený rozmer 8,5 x 5,5 cm. Oproti rozmeru 9 x 5 cm má menej podlhovastý pomer strán. Tento rozmer je takmer identický s rozmerom platobnej karty, preto ho váš zákazník ocení, ak si vizitku bude chcieť vložiť do peňaženky.

Papier a jeho gramáž

Voľbou papiera dokážete umocniť dojem z vašej vizitky. Vo veľkej väčšine sa firmy rozhodujú pre hladké biele papiere. Najmä tie väčšie. Cenovo sú tieto papiere najvýhodnejšie. Ak sa chcete odlíšiť, vyberte si kreatívne papiere. Tie sa vyznačujú buď farebnosťou alebo štruktúrou. Každý papier má svoju gramáž. Zjednodušene platí, že čím je papier ťažší, tým je hrubší a tvrdší. Štandardné vizitky majú gramáž 300 g. Niektoré papiere ponúkame v gramáži 250 g, nebojte sa ich použiť, sú dostatočne tvrdé.

Aký je najvýhodnejší počet vizitiek?

Cena za 1 kus vizitky s ich rastúcim počtom klesá. Oplatí sa teda objednávať vyššie počty vizitiek. Najbežnejší objednávaný počet je 100 a 200 kusov. Zákazníci pracujúci v obchode sa obvykle rozhodujú pre 500 ks. Vizitky vám dodáme v pekných krabičkách. Každá z nich je domovom pre 100 vizitiek.

Laminovanie vizitiek

Laminácia je tenký priehľadný film, ktorý nanášame na povrch vizitky. Aký má význam? Laminované vizitky jednoducho vyzerajú lepšie. Môžete sa rozhodnúť pre lesklý alebo matný povrch. Ten druhý odporúčame – pôsobí veľmi elegantne. Takisto sa môžete rozhodnúť laminovať jednu alebo obe strany. Obvykle naši zákazníci laminujú obe strany. Laminácia je takisto veľmi príjemná na dotyk. V prípade matnej laminácie vyvoláva pocit, akoby bol papier pogumovaný.

Vizitky s oblými rohmi

Rozhodnutie zaobliť na vizitkách rohy má 2 dôvody. Prvý je vizuálny – oblé rohy sú spôsob, ako vašu vizitku odlíšiť na prvý pohľad. Druhý dôvod je čisto praktický – nemusíte sa báť, že sa rohy vašej vizitky ohnú.

Ďalším krokom je výber návrhu

Aký grafický návrh použijeme?

Váš návrh

Použijeme návrh od vášho grafika. Pred tlačou súbor skontrolujeme a dáme vám vedieť, či je tlačiteľný.

Ako pripraviť tlačové dáta?

Frišký návrh zdarma

Ideálny pre jednoduché zadania do 20 minút. Na výber máte množstvo grafických šablón, ktoré upravíme podľa vašich potrieb.

Čo dokáže frišký grafik?

Profesionálny návrh

Vhodný pre komplexnejšie, časovo náročnejšie zadania. Alebo pre zadania, kde požadujete unikátny dizajn na mieru.

Čo dokáže profesionálny grafik?

Existujúci návrh uložený v ASAPRINTe

Použijeme u nás uložený súbor. Môžete požiadať o úpravy alebo dizajn vytlačíme tak, ako je.

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap