Letáky skladané

Letáky skladané, s obojstrannou plnofarebnou potlačou.
Sklad V (na polovicu), sklad C (na tretiny), sklad Z (na tretiny).

Ak chcete niečo jednoduchšie, odporúčame Letáky neskladané.

1 Rozmer
A5 (21 x 14,8 cm) na polovicu
Papier
Hrúbka

Vyskúšajte aj vyššie počty.
S rastúcim množstvom cena za kus klesá.

Doba výroby začína plynúť deň po schválení dát do výroby.

cena s DPH cena bez DPH
Vaša cena 104,00 €
Platí iba
pre eshop
0,2080 €/ks
Vaša cena 86,66 €
Platí iba
pre eshop
0,1733 €/ks

Aký rozmer zvoliť pre skladaný leták?

Záleží na tom, ako chcete letáky používať. Ak ich chcete rozdávať, alebo posielať poštou, najpraktické sú menšie formáty ako A5 zložená na polovicu, či A4 zložená na tretiny. V prípade, že letáky vystavujete na prevádzke alebo výstave v stojane, môžete sa rozhodnúť pre väčšie rozmery: A4 na polovicu, prípadne aj najväčší - A3 na polovicu.

Ako zvoliť správny papier pre letáky?

Letáky tlačíme na hladké biele papiere. Ak letáky rozdávate, či vkladáte do časopisov, bude vám stačiť tenší papier Štandard 130 g. Letáky vytlačené na hrubší papier Premium 200 g pôsobia luxusnejšie, zvolili by sme ich na tlač materiálov, kde očakávame, že si ich zákazník bude chcieť ponechať dlhšiu dobu (napr. technické listy, produktové prezentácie).

Koľko letákov si objednať?

Reklamných letákov nie je nikdy dosť. Platí, že čím viac si ich objednáte, tým menej platíte za kus. Vyššie počty sa vám oplatia viac. Vyskúšajte si nakalkulovať rôzne počty, uvidíte ako sa cena mení. Je bežné, že nárast počtu letákov na dvojnásobok môže cenu zdvihnúť iba o pár percent.

Poďme tlačiť. Bude to hračka

Užite si našu jednoduchú online tlač. Zrozumiteľné možnosti bez tlačiarenského slangu, s ktorými vyberiete vždy správne. Výtlačky dodané načas. A samozrejme ústretová zákaznícka linka vždy pripravená pomôcť. Robíme všetko pre to, aby tlač bola skutočne hračka. Vyskúšajte nás!

Zistiť viac we print asap