Poukážky

Poukážky z našich najluxusnejších 300 g papierov.
V ponuke rôzne rozmery, s otváraním doboku, dohora alebo len ako kartička bez otvárania.

Dodávame otvorené pre ľahké dopísanie detailov.
Otváracie rozmery majú v strede ryhu na jednoduché zloženie.

1 Rozmer
DL (21,0 x 9,9 cm)

Rozmer v neposkladanom stave.

Vyskúšajte aj vyššie počty.
S rastúcim množstvom cena za kus klesá.

Doba výroby začína plynúť deň po schválení dát do výroby.

cena s DPH cena bez DPH
Vaša cena 31,18 €
Platí iba
pre eshop
0,3118 €/ks
Vaša cena 25,98 €
Platí iba
pre eshop
0,2598 €/ks

Skladané, či neskladané poukážky?

Skladané poukážky pôsobia honosnejšie. Otváracie tlačoviny alebo tlačoviny s obálkou vždy vzbudzujú emóciu väčšieho luxusu. Takisto vám umožňujú hrať sa s posolstvom. Napríklad na prednú stranu môžete uviesť teaser typu: „Chceme sa Vám poďakovať”. A dovnútra môžete popísať za čo, prečo a čo z toho vyplýva. To je iba taký nápad.


Aký papier zvoliť pre tlač poukážok?

Pri darčekových poukazoch chceme u obdoarovaného vyvolať pocit, že dostáva niečo hodnotné a výnimočné. Preto odporúčame kreatívne papiere. Oproti hladkým bielym papierom sa odlišujú farebnosťou (vanilkový, prírodný, …), štruktúrou (vrúbkovaný, štruktúr textilu, …) alebo povrchovou úpravou (perleť).

Laminácia a oblenie rohov poukazov

Laminácia, či už lesklá alebo matná, zošľachťuje poukaz na pohľad aj dotyk. Zaoblené rohy sú zaujímavý vizuálny prvok. Ak chcete vaše poukazy odlíšiť, tieto efekty by sa vám mohli páčiť.

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap