Letáky neskladané

Letáky neskladané, s obojstrannou plnofarebnou potlačou.

Ak chcete niečo kompaktnejšie, odporúčame Letáky skladané.

1 Rozmer
A3 (29,7 x 42,0 cm), Na výšku
Formát výtlačku
Orientácia výtlačku
Papier
Hrúbka

Vyskúšajte aj vyššie počty.
S rastúcim množstvom cena za kus klesá.

Doba výroby začína plynúť deň po schválení dát do výroby.

cena s DPH cena bez DPH
Vaša cena 175,50 €
Platí iba
pre eshop
0,3510 €/ks
Vaša cena 146,24 €
Platí iba
pre eshop
0,2925 €/ks

Aký rozmer zvoliť pre leták?

Záleží na tom, ako chcete letáky používať. Ak ich chcete rozdávať, alebo posielať poštou, praktické sú menšie formáty ako A6, A5 a DL. V prípade, že letáky vystavujete na prevádzke alebo výstave v stojane alebo ak ich zakladáte do papierového zakladača, môžete sa rozhodnúť pre väčšie rozmery: A5 a A4, prípadne aj najväčší - A3.

Ako zvoliť správny papier pre letáky?

Letáky tlačíme na hladké biele papiere. Ak letáky rozdávate, či vkladáte do časopisov, bude vám stačiť tenší papier Štandard 130 g. Letáky vytlačené na hrubší papier Premium 200 g pôsobia luxusnejšie, zvolili by sme ich na tlač materiálov, kde očakávame, že si ich zákazník bude chcieť ponechať dlhšiu dobu (napr. technické listy, produktové prezentácie).

Koľko letákov si objednať?

Reklamných letákov nie je nikdy dosť. Platí, že čím viac si ich objednáte, tým menej platíte za kus. Vyššie počty sa vám oplatia viac. Vyskúšajte si nakalkulovať rôzne počty, uvidíte ako sa cena mení. Je bežné, že nárast počtu letákov na dvojnásobok môže cenu zdvihnúť iba o pár percent.

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap