Kalendáre stolové

Kalendáre s vlastnými fotkami s podstavou na uloženie na stôl.
Vytlačené na lesklý papier pre výraznejšie farby fotografii.

Možnosť potlače pretŕčajúceho kartónu viditeľného celý rok.

1 Variant
1-týždenný

Doba výroby začína plynúť deň po schválení dát do výroby.

cena s DPH cena bez DPH
Vaša cena 69,63 €
Platí iba
pre eshop
69,6300 €/ks
Vaša cena 58,03 €
Platí iba
pre eshop
58,0260 €/ks

Výmena fotiek zdarma

V našej šablóne kalendáru pre vás vymeníme fotografie na všetkých stranách zdarma. Stačí, ak v ďalšom kroku zvolíte možnosť Frišký grafik a nahráte fotografie v čo najlepšej kvalite. Nebojte sa, ak si nie ste istý, či sú fotografie dostatočne kvalitné. Pred tlačou ich skontrolujeme a v prípade nedostatočnej kvality vás na to upozorníme.

Dodatočné grafické služby

Voľba Profesionálny návrh vám umožní grafické úpravy nad rámec fotografií. Obľúbený grafický doplnok do dizajnu je napríklad zvýraznenie dôležitých dátumov, či už v osobnom, ale aj pracovnom živote. Používa sa napríklad znázornenie celofiremnej dovolenky, narodenín blízkych ľudí, či rôzne výročia.

Máte vlastný návrh?

Voľba Vlastný návrh vám umožní nahrať hotový dizajn kalendára od vás alebo vášho grafika. Nebojte sa, či sú dáta správne pripravené! Dodané dáta vždy skontrolujeme a v prípade nezrovnalostí vás kontaktuje náš grafik, popíše problémy a ponúkne riešenie.

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap