Áno, fungujeme 😉! Objednávky prijímame cez e-mail podpora@asaprint.sk alebo e-shop. Odovzdávame cez výdajné okienko v Trenčíne alebo posielame kuriérom.

SYNTH reproduktor

Reproduktor s prenosom Bluetooth a mikrofónom dodávaný v darčekovej krabičke. Technické vlastnosti reproduktora: 3W, 10m Bluetooth 4'0 prenos, 520mAh kapacita batérie, 2-3 hodiny nabíjania, až 8 hodin provozu, vstavaný mikrofón pre telefónne a konferenčné hovory, tlačidlo prehrávania / zastavenia priamo na reproduktore, možnosť FM rádia. Tento produkt je kompatibilný so všetkými zariadeniami s prenosovým pripojením Bluetooth a zvukovým káblom. Zahŕňa 5V USB / DC kábel / Jack. ø60 x 50 mm | Krabička 97 x 87 x 95 mm

Vonkajšia krabička (ks): 0,50 x 0,48 x 0,19 cm
Váha krabice: 18,00 kg
Počet kusov v krabici: 50 ks
Vlastnosti: Bluetooth
Certifikáty: MSDS, RED, RoHS
Katalóg: Reklamné predmety 1

Cena nezahŕňa potlač predmetu.
Pre nacenenie potlače nám pošlite logo a počet kusov na podpora@asaprint.sk.

1 Farba
cena s dph cena bez dph
Vaša cena €17,76
€17,76/ks
Vaša cena €14,80
€14,80/ks

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap