Áno, fungujeme 😉! Objednávky prijímame cez e-mail podpora@asaprint.sk alebo e-shop. Odovzdávame cez výdajné okienko v Trenčíne alebo posielame kuriérom.

FUSION záložná batéria

Prenosná batéria s objemom až 4 000 mAh a reproduktor s prenosom Bluetooth. Táto batéria je vhodná pre nabíjanie inteligentných telefónov (Android a iOS) a tabletov s funkciami: výkon 3 W, s prenosom Bluetooth 2.1 EDR až 10 m, kapacita batérie 4 000 mAh, doba nabíjania 5-6 hodín, 30-hodinová autonómia, vstavaný mikrofón pre konferenčné hovory, tlačidlo prehrávania / zastavenia priamo na reproduktore. Tento propagačné produkt je kompatibilný so všetkými zariadeniami, ktoré podporujú pripojenie Bluetooth streamovania, ako aj zvukovým káblom. Zahŕňa kábel USB a Jack / Jack. 144 x 26 x 80 mm

Vonkajšia krabička (ks): 0,51 x 0,20 x 0,26 cm
Váha krabice: 13,00 kg
Počet kusov v krabici: 50 ks
Vlastnosti: Bluetooth
Krajina pôvodu: China
Katalóg: Reklamné predmety 1

Cena nezahŕňa potlač predmetu.
Pre nacenenie potlače nám pošlite logo a počet kusov na podpora@asaprint.sk.

1 Farba
cena s dph cena bez dph
Vaša cena €29,98
€29,98/ks
Vaša cena €24,98
€24,98/ks

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap