Áno, fungujeme 😉! Objednávky prijímame cez e-mail podpora@asaprint.sk alebo e-shop. Odovzdávame cez výdajné okienko v Trenčíne alebo posielame kuriérom.

EMPIRE Suitcase I moderná a funkčná aktovka

EMPIRE I je moderná funkčná aktovka so sofistikovaným nádychom, vo vysoko kvalitnej textúrovanej imitácii kože. Má hlavnú priehradku s 2 vypolstrovanými kapsami, čo vám umožní nosiť notebook až do 14'' a váš tablet až do 10'5''. Rôzne spôsoby nosenia tejto aktovky z nej robia univerzálny predmet, čo je posilnené aj jej popruhom na kufor. Inovatívne uzatváranie na magnet EMPIRE I na boku zvyšuje funkčnosť aktovky. Všetky detaily sú zamerané na jej praktickosť i na estetiku a príkladom sú kovové detaily použité v rukoväti, ktoré okrem zaistenia kvality EMPIRE I tiež posilňujú jej jedinečnosť. Aktovka EMPIRE I je dodávaná v obale z netkanej textílie. 370 x 270 x 80 mm | Taška: 530 x 500 x 80 mm

Vonkajšia krabička (ks): 0,50 x 0,43 x 0,34 cm
Váha krabice: 10,00 kg
Počet kusov v krabici: 5 ks
Materiál: Kvalitnej imitácie kože
Vlastnosti: Uhlopriečka laptotp v inchoch
Certifikáty: REACH
Krajina pôvodu: China
Katalóg: Reklamné predmety 1

Cena nezahŕňa potlač predmetu.
Pre nacenenie potlače nám pošlite logo a počet kusov na podpora@asaprint.sk.

1 Farba
cena s dph cena bez dph
Vaša cena €119,28
€119,28/ks
Vaša cena €99,40
€99,40/ks

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap