Áno, fungujeme 😉! Objednávky prijímame cez e-mail podpora@asaprint.sk alebo e-shop. Odovzdávame cez výdajné okienko v Trenčíne alebo posielame kuriérom.

EMPIRE Notebook poznámkový blok

EMPIRE je poznámkový zápisník A5 s moderným a minimalistickým dizajnom a s obchodným nádychom. Tvrdá imitácia kože chráni vnútro, ktorý sa inteligentne rozdelí na tri odlišné časti pomocou oddeľovača, ktorý vám umožní identifikovať každú časť. Jeho 240 strán je úmerne rozdelených na obyčajné, linkované a bodkované stránky. Jeho minimalistický dizajn je doplnený kovovými detailmi na uzáveru, ktoré sú charakteristické pre túto produktovú radu a zvyšujú jeho eleganciu. Výrobok je dodávaný s pútkom na pero (pero nie je súčasťou balenia) a v darčekovej krabičke. 150 x 210 mm | Krabička: 197 x 250 x 28 mm

Vonkajšia krabička (ks): 0,40 x 0,39 x 0,45 cm
Váha krabice: 27,85 kg
Počet kusov v krabici: 50 ks
Vlastnosti: V darčekovej krabičke, Formát A5, Linajkové listy, Nelinajkové listy
Krajina pôvodu: China
Katalóg: Reklamné predmety 1

Cena nezahŕňa potlač predmetu.
Pre nacenenie potlače nám pošlite logo a počet kusov na podpora@asaprint.sk.

1 Farba
cena s dph cena bez dph
Vaša cena €22,68
€22,68/ks
Vaša cena €18,90
€18,90/ks

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap