Áno, fungujeme 😉! Objednávky prijímame cez e-mail podpora@asaprint.sk alebo e-shop. Odovzdávame cez výdajné okienko v Trenčíne alebo posielame kuriérom.

BOSTON taška na notebook

Vodotesný batoh na notebook z nylonu 2Tone s 2 priehradkami. Zadná časť je podšitá, má vnútornú kapsu na zips a vystlanú priehradku na notebook do veľkosti až 17"'. Predná priehradka je podšitá a má niekoľko vnútorných káps. Batoh má 2 predné kapsy a 2 bočné kapsy. Súčasťou je port USB a kábel USB / micro USB na pripojenie k mobilným zariadeniam (prenosná batéria nie je súčasťou balenia). Zadná časť je vystlaná a má vystlanú opierku chrbta a popruhy. Príslušenstvo nie je súčasťou. 310 x 470 x 200 mm

Vonkajšia krabička (ks): 0,50 x 0,37 x 0,52 cm
Váha krabice: 10,70 kg
Počet kusov v krabici: 10 ks
Materiál: Nepremokavý Nylon 2Tone
Vlastnosti: Uhlopriečka laptotp v inchoch
Krajina pôvodu: China
Katalóg: Reklamné predmety 1

Cena nezahŕňa potlač predmetu.
Pre nacenenie potlače nám pošlite logo a počet kusov na podpora@asaprint.sk.

1 Farba
cena s dph cena bez dph
Vaša cena €54,36
€54,36/ks
Vaša cena €45,30
€45,30/ks

Prečo tlačiť online

Pretože ste do práce neprišli na koňovi, v kancli ste si nezapálili petrolej a my nezamestnávame Gutenberga. Namiesto emailového pingpongu si ceny radšej zistíte ihneď a kedykoľvek. Máte radi prehľad o stave vašich voňavých výtlačkov. Pretože chcete využiť najmodernejšie systémy a technológie, vďaka ktorým vám objednávku doručíme asap - v čo najkratšom možnom termíne.

Zistiť viac we print asap