grafické štúdio

V našom grafickom štúdiu milujeme krásne, no funkčné veci. Tento prístup sa snažíme preniesť aj do našich návrhov. Predtým, ako sa pustíme do návrhu, sa snažíme najprv pochopiť, v akej sa nachádzate situácií, kto sú Vaši zákazníci a podľa toho navrhneme riešenie. To musí byť jednak funkčné a jednak vizuálne príťažlivé.

Ak máte radi pekné a funkčné riešenia,
budeme si rozumieť.

Pozrite sa, čo môžeme pre Vás urobiť: 

Návrh loga a vizuálnej identity

Logo je tvárou Vašej značky, preto mu pripisujeme veľmi veľký význam. Kvalitné logo považujeme za základ dobrého brandingu. S radosťou sa zoznámime s Vašou firmou, jej potrebami a potom navrhneme logo spolu so všetkými potrebnými tlačovinami ako vizitky, hlavičkové papiere a pod.
Návrhy ukotvíme v logo manuále alebo dizajn manuále.

Pozrite si ukážky prác v našom portfóliu.

Grafická sadzba firemných propagačných materiálov

Navrhneme Vám letáky, brožúry, prospekty, katalógy, firemný časopis, výročnú správu a iné tlačoviny. Všetko tak, aby boli v súlade s Vašim logom a vizuálnou identitou. Konzistencia grafických návrhov je pre nás kľúčová. Vaši zákazníci Vás musia vedieť identifikovať aj keď ešte nevideli na materiály Vaše logo.

Ukážky našich prác nájdete na tejto stránke.

Obalový dizajn

Ak predávate výrobky, určite chcete, aby boli Vaše výrobky na pultoch v obchodoch neprehliadnuteľné, dobre rozpoznateľné a nádherné. Ak dizajn zveríte do našich rúk, spravíme všetko, aby boli Vaše obaly presne ako majú byť.

Pozrite sa na našu poslednú prácu: redizajn rady produktových obalov pre značku Stará mama.

Realizácie

Navrhnite niečo pekné aj pre mňa!